Taksówka z Londynu do Warszawy

Taksówka z Londynu do Warszawy

Transport na Lotnisko Warszawa, Okęcie, Modlin Taksówka z Londynu do Warszawy

Taksówka z Londynu do Warszawy, bez względu na to, w jakim miejscu w Londynie oraz o jakiej porze dnia czy nocy potrzebna jest Państwu taksówka do Warszawy – nasi kierowcy gotowi są odebrać i zawieźć Państwa do wybranego miejsca w mieście lub na lotnisko szybko i bezpiecznie. Jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze pozytywnie odpowiadamy na wszelkie indywidualne prośby.

Każdy z samochodów wyposażony jest w zaktualizowaną nawigację satelitarną GPS, a każdy kierowca posiada swój służbowy numer komórkowy, by komunikacja z klientem przebiegała sprawnie, a Państwa podróż odbywała się w określonych ramach czasowych i bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek.

Monitorujemy także wszystkie przyloty oraz odloty, co pozwala nam w pełni kontrolować sytuację na wypadek spóźnień czy też wcześniejszych przylotów – nasi klienci cenią sobie bardzo to zaangażowanie!

Transport na lotnisko Warszawa to nie tylko podróże na lotniska, z przyjemnością zawieziemy Państwa w każde inne miejsce na terenie Warszawy, czy to w ramach wycieczki krajobrazowej i zwiedzania miasta, czy też w celach czysto biznesowych.

Prosze się z nami skontaktować, w celu omówienia Państwa indywidualnych potrzeb.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24godziny na dobę przez 365 dni w roku!

Satysfakcja Klienta jest dla nas zawsze najważniejsza!
Dlatego właśnie nasze usługi skierowane są do wszystkich klientów, którzy cenią sobie rzetelność, bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Nasze samochody dostosowane są do przewozu zarówno osób prywatnych, rodzin z dziećmi, oraz klientów biznesowych.

Jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo – nasze stawki są nawet o 60% tańsze od cen Londyńskich Taksówek (tzw Black Cabs). Jesteśmy także niejednokrotnie dużo bardziej atrakcyjni cenowo od naszej konkurencji w mieście – jest to możliwe dzięki sieci kierowców operujących w całym kraju, co zdecydowanie skraca nie tylko czas Państwa oczekiwania na taksówkę, ale także czas samej podróży, co równocześnie pozwala nam utrzymywać nasze ceny na tak atrakcyjnym poziomie.

Zamów transport z nami na wszystkie lotniska w Warszawie

Specjalnie dla Państwa wygody wprowadziliśmy system rezerwacji online, dzięki któremu mogą Państwo zamówić nasze usługi łatwo, szybko i bezpiecznie, wybierając dogodną formę płatności.

Firma Transport na Lotnisko w Warszawie oferuje Państwu wygodne i bezpieczne warunki podróży w obrębie miasta Londyn do Warszawy, z uwzględnieniem wszystkich londyńskich lotnisk (Heathrow, Gatwick, Stansted, London City and Luton), jak i stacji kolejowych czy jakiegokolwiek innego wybranego przez Państwa miejsca docelowego na terenie Londynu.

Taksówka z Londynu do Warszawy Transport na Lotnisko Warszawa, Okęcie, Modlin
Taksówka z Londynu do Warszawy Transport na Lotnisko Warszawa, Okęcie, Modlin

Jesteśmy w pełni licencjonowanym i ubezpieczonym przewoźnikiem, nasza flota składa sie z małych oraz dużych luksusowych samochodów prowadzonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy zapewnią Państwu zarówno komfort jazdy jak i pełne bezpieczeństwo.

Nasze wysokiej jakości usługi transportowe skierowane są zarówno do klientów prywatnych, jak i do małych oraz dużych firm, szukających rzetelnego oraz taniego przewoźnika na terenie miasta Londyn.

Jaki rodzaj usług oferuje Wasza firma?

Transport na Lotnisko Warszawa oferuje szybkie, bezpieczne i komfortowe usługi transportowe na terenie całego Londynu oraz Warszawy.

W jaki sposób można zarezerwować Wasze usługi?

To bardzo proste – nasze usługi zarezerwować można albo telefonicznie, bądź przez dedykowany internetowy system rezerwacji dostępny z naszej strony.

Gdzie dokładnie można skorzystać z Waszych usług?

Nasze usługi kierowane są do wszystkich klientów poruszających się w obrębie miasta Londyn. Obsługujemy wszystkie lotniska, dworce oraz docieramy w każde inne miejsce wskazane przez klienta.

Które z lotnisk obsługuje Wasza firma?

Nasza firma obsługuje wszystkie Warszawskie lotniska, to jest: Modlin, Chopina, nowo budowany Centralny Port komunikacyjny, Warszawa-Radom.

Z jakich samochodów korzystacie?

Nasza flota składa się z samochodów Saloon, MPV oraz Estate – wszystkie samochody dostępne są do wyboru podczas rezerwacji usługi.

Jakie są formy płatności za usługę?

Jesteśmy bardzo elastyczni w kwestii zapłaty – przyjmujemy gotówkę, płatność PayPal, oraz akceptujemy wszystkie popularne karty debetowe/kredytowe.

Co się stanie, jeśli mój lot jest opóźniony? Czy poniosę dodatkowe koszty?

Nasi klienci cenią nas za to, ze niwelujemy dodatkowe opłaty wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Staramy się też na bieżąco monitorować przyloty i odloty naszych klientów, nie pobieramy też żadnych dodatkowych opłat w wyniku opóźnienia Państwa lotu.

Skąd dokładnie odbierze mnie kierowca na lotnisku?

Wszyscy nasi kierowcy posiadają służbowe telefony komórkowe i z pewnością sie z Państwem skontaktują, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zwykle jednak kierowca będzie czekał na Państwa w hali odlotów/przylotów.

Czy Wasza firma jest licencjonowanym przewoźnikiem?

Oczywiście, nasza firma, wszystkie samochody oraz kierowcy są w pełni ubezpieczeni oraz licenjonowani przez naszych kontrachentów. W celu uzyskania szczegółów, prosimy o kontakt.

Czy podane ceny odpowiadają stawce na osobę, czy na samochód?

Wszystkie podane ceny są kosztem za cały samochód, nie za osobę.

Jak wcześnie powinienem/powinnam zarezerwować taksówkę?

Zwykle jesteśmy w stanie dojechać do Państwa w przeciągu 20 minut z Warszawy – jednak proszę uwzględnić tu czas rezerwacji, w godzinach szczytu może nam to zająć nawet do godziny czasu.

Czy muszę rezerwować taksówkę drogą internetową? Czy mogę zadzwonić do operatora?

Jeśli preferują Państwo rezerwację drogą telefoniczną, prosimy zadzwonić pod numer telefonu naszej firmy lub zarejestrować się na naszej aplikacji, a nasz operator z przyjemnością udzieli Państwu pomocy przy rezerwacji.

Czy możliwa jest rezerwacja dla grupy większej niż 8 osób?

Oczywiście, przyjmujemy zarówno rezerwacje indywidualne jak i grupowe. By zarezerwować usługę dla grupy większej niż 6 osób, prosimy o telefon do operatora na lub rezerwacje Online.

Czy mam się spodziewać jakichkolwiek dodatkowych kosztów związanych z rezerwacją?

Jedynym dodatkowym kosztem jaki mogą Państwo ponieść jest opłata parkingowa, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Czy muszę zapłacić z góry za swoją rezerwację?

Zapłata z góry wymagana jest jedynie wtedy, kiedy wybiorą Państwo PayPal jako metode płatności. W każdym innym wypadku płatności regulują Państwo ze swoim kierowcą po zakończeniu kursu.

Co powinienem/powinnam zrobić, jeśli chcę odwołać rezerwację? Czy ponoszę dodatkowe koszty?

W razie potrzeby odwołania rezerwacji proszę powiadomić operatora tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie pobieramy opłat za odwołane kursy.

Taksówka z Londynu do Warszawy – Centralny Port Komunikacyjny – Radom – Modlin

Taksówka z Londynu do Warszawy Transport na Lotnisko Warszawa, Okęcie, Modlin
Taksówka z Londynu do Warszawy Transport na Lotnisko Warszawa, Okęcie, Modlin
Transport na Lotnisko Warszawa Chopina - Taxi na Lotnisko Modlin - Bus oraz samochód osobowy na Port Lotniczy Warszawa-Radom
Transport na Lotnisko Warszawa Chopina – Taxi na Lotnisko Modlin – Bus oraz samochód osobowy na Port Lotniczy Warszawa-Radom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zadzwoń do nas!